Sprzęt którym dysponujemy

 

 

MAN TGL 10.240 DMC 10t 240 KM 2007r.

Samochód specjalny – pomoc drogowa, wyposażony w płytę hydrauliczną w pełni ocynkowaną wykonaną przez firmę OMARS w 2007 roku wraz z wyciągarką hydrauliczną 4,5t sterowaną wraz z zabudową radiowo - pilotem, płyta wyposażona w 3 rolki do wyciągania samochodów z rowu, po dwie boczne i jedna środkowa z tyłu. Samochód również wyposażony w klimatyzację, podgrzewane fotele, tempomat, komputer pokładowy, ABS, ESP, halogeny, funkcję doświetlania zakrętów, światła dzienne DRL, pneumatyczne zawieszenie, retarder, xenon oraz blokadę tylnego mostu - co pozwala na pracę w nawet w najcięższych warunkach. Posiada 3 miejsca siedzące, 2 pasażerów + kierowca. Samochód jest wyposażony we wszystko co powinno jak najszybciej usunąc usterkę czy też samochód z drogi.

 

 

 

Peugeot Boxer DMC 3,5t 3.0 HDI 180 KM 2014r.

Samochód specjalny – pomoc drogowa wyposażony w aluminiową zabudowę stałą, zabudowa wykonana przez firmę JEGGER w 2014 roku, wyciągarka 3,6t wraz z przesuwem, sterowana radiowo pilotem. Samochód fabrycznie nowy. Samochód również wyposażony w klimatyzację, podgrzewane fotele, tempomat, komputer pokładowy, ABS, ESP, halogeny, funkcję doświetlania zakrętów, światła dzienne DRL, pneumatyczne zawieszenie. Posiada 3 miejsca siedzące, 2 pasażerów + kierowca. Samochód jest wyposażony we wszystko co powinno jak najszybciej usunąc usterkę czy też samochód z drogi.

 

 

 

Renault Kangoo

Samochód specjalny – pogotowie techniczne / warsztat , wyposażony w warsztat, oryginalna zabudowa z niemieckiej firmy ADAC, samochód posiada na wyposażeniu podstawowe narzędzia oraz dobrej klasy starter 12V do odpalania samochodów, w których akumulatory uległy rozładowaniu oraz narzędzia potrzebne np. do wymiany koła.

 

 

 

Renault Master F4500 2,3 dCi 150 KM 2011r.

Samochód specjalny – pomoc drogowa, wyposażony w płytę hydrauliczną w pełni ocynkowaną, zabudowa wykonana przez firmę EUROLIFT w 2012 roku, wyciągarka 3,6t wraz z przesuwem hydraulicznym sterowana radiowo pilotem LODAR, płyta wyposażona w 3 rolki do wyciągania samochodów z rowu, po dwie boczne i jedna środkowa z tyłu. Samochód fabrycznie nowy. Samochód również wyposażony w klimatyzację, podgrzewane fotele, tempomat, komputer pokładowy, ABS, ESP, halogeny, funkcję doświetlania zakrętów, światła dzienne DRL, pneumatyczne zawieszenie oraz blokadę tylnego mostu - co pozwala na pracę w nawet w najcięższych warunkach. Posiada 3 miejsca siedzące, 2 pasażerów + kierowca. Samochód jest wyposażony we wszystko co powinno jak najszybciej usunąc usterkę czy też samochód z drogi.

 

 

 

Mercedes Sprinter 412D

Samochód specjalny – pomoc drogowa laweta, wyposażony w płytę hydrauliczną, zabudowa firmy EUROLIFT z 2010r., wyciągarka 3,6t hydrauliczna wraz z przesuwem hydraulicznym, wyciagarka sterowana na pilota, płyta wyposażona w pięć rolek do wyciągania samochodów z rowu, po dwie boczne z prawej i lewej strony oraz jedna środkowa z tyłu. Samochód bardzo dobrze utrzymany, można powiedzieć w stanie idealnym, bardzo dobrze radzi sobie w każdych warunkach. Posiada 3 miejsca (kierowca + 2 pasażerów). Samochód jest wyposażony we wszystko co powinno jak najszybciej usunąc usterkę czy też samochód z drogi.

 

 

 

Mercedes Atego 815

Samochód specjalny – pomoc drogowa laweta, wyposażony w płytę hydrauliczną, zabudowa firmy EUROLIFT z 2006r., wyciągarka 3,6t hydrauliczna wraz z przesuwem, płyta wyposażona
w rolkę do wyciągania samochodów z rowu. Samochód bardzo dobrze utrzymany, bardzo dobrze radzi sobie w każdych warunkach. Posiada 3 miejsca (kierowca + 2 pasażerów). Samochód jest wyposażony we wszystko co powinno jak najszybciej usunąc usterkę
czy też samochód z drogi.

 

 

 

 

 

Opel Zafira

Samochód specjalny – pogotowie techniczne / warsztat , wyposażony w warsztat, oryginalna zabudowa z niemieckiej firmy ADAC, samochód posiada na wyposażeniu podstawowe narzędzia oraz dobrej klasy starter 12V do odpalania samochodów, w których akumulatory uległy rozładowaniu oraz narzędzia potrzebne np. do wymiany koła.

 

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę kontakt

MAN TGL 10.240 DMC 10t 240 KM 2007r. pomoc drogowa boxer pomoc drogowa żywieco pomoc drogowa bielsko pomoc drogowa bielsko pomoc drogowa bielsko pomoc drogowa bielsko